O nás

Hledáte někoho, kdo skutečně rozumí práci ve stavebnictví a dokáže Vám pomoct s rekonstrukcí, výstavbou i drobnou stavební úpravou Vašeho domu nebo bytu? Ve stavební firmě Zbyňka Nyče se v oblasti pohybujeme už od roku 1991 a máme rozsáhlé zkušenosti se všemi typy stavebních prací, drobnými zednickými pracemi počínaje a kompletní výstavbou rodinných domů konče. Zvládáme všechny činnosti ve stavebnictví, které kdy budete potřebovat: rádi Vám pomůžeme s rekonstrukcí panelového domu, s výměnou střechy, s elektroinstalacemi i s inženýringem.

Zároveň ale nejsme typickou stavební firmou a umíme toho víc, než dokáže většina naší konkurence. V naší společnosti jsme začínali na dřevě a právě ono je i dnes v centru naší pozornosti: kromě typických služeb tak dnes v naší nabídce najdete i kompletní tesařské práce, mykologické posudky dřevěných konstrukcí, pomoc s ochranou dřeva a výstavbu drobných i rozsáhlejších novostaveb. Spoustu zkušeností máme i v oblasti rekonstrukcí církevních staveb, na kterých jsme si během více než dvaceti let bohatě vyzkoušeli, jak citlivě přistupovat i k historickým objektům a odvést na nich kus kvalitní řemeslné práce. Naše zkušenosti jsou dnes k dispozici i Vám, ať už potřebujete na stavbě zařídit jen nějakou drobnost, nebo nám ji svěříte od základů až po výmalbu. Dejte nám vědět, co byste si představovali a jaká forma spolupráce by Vám nejlépe vyhovovala! Budeme se na Vás těšit.

Co konkrétně v nabídce naší společnosti najdete?

  • V první řadě kompletní stavební práce, kam patří třeba tesařské, klempířské a pokrývačské práce a montáž střešních oken, ale také všechny zednické práce, elektroinstalace, rozvody vody a odpadů, topenářské práce nebo inženýrská činnost.
  • Speciální kategorií našich služeb jsou rekonstrukce panelových domů. V jejich rámci se věnujeme zejména rekonstrukcím balkonů a lodžií, které buď kompletně vyměňujeme, nebo sanujeme jejich nosné konstrukce a renovujeme nášlapnou vrstvu i výplně zábradlí.
  • Odborné mykologické posudky zpracováváme pro všechny typy dřevěných konstrukcí a realizujeme je v pečlivém souladu s platnými normami. Výsledkem naší práce tu není jen komplexní zhodnocení případné škody na dřevěné konstrukci, ale i promyšlený návrh jejího řešení.
  • Dřevo je naším oblíbeným materiálem a rádi s ním pracujeme v nejrůznějších kontextech a podobách. Přes svou krásu, přírodnost a funkčnost má ale dřevo i některé nevýhody: třeba nutnost chránit jej před škůdci. V naší společnosti jsme naštěstí odborníky na ochranu dřeva a umíme pro Vás navrhnout i realizovat opatření, která pomohou prodloužit životnost materiálu o další desítky let, ať už v rámci prevence, nebo opravy poškozených částí.
  • rekonstrukci církevní stavby jsme se poprvé dostali už v polovině devadesátých let a práce v této oblasti nás nikdy nepřestala fascinovat. Dnes jsme v této oblasti profesionály a umíme provést citlivou, a přitom technicky dokonalou rekonstrukci především krovů kostelních věží a střech, ale i dalších částí objektu.
  • K oblasti dřevostaveb máme v naší společnosti celkem přirozený vztah a umíme se v ní dobře pohybovat. Věnujeme se jak výstavbě, tak rekonstrukci dřevostaveb, ať už jde o dřevěné domy a chaty, nebo drobnější dřevěné objekty, jako jsou altány, pergoly, garáže nebo dřevěné terasy a stříšky.

Jsme tu neustále i pro Vás, abychom vyslechli Vaše představy a navrhli Vám optimální způsob řešení Vašich stavebních vizí a nápadů. Děláme všechno pro to, aby od nás každý z našich klientů dostal spolupráci na míru, a své služby rádi přizpůsobíme i Vám. Věříme, že s námi budete spokojeni!

Provozní doba

Pondělí 6:30 – 20:00
Úterý 6:30 – 20:00
Středa 6:30 – 20:00
Čtvrtek 6:30 – 20:00
Pátek 6:30 – 20:00