Čím se řídíme při práci

Potřebovali byste se ujistit o stavu dřevěné konstrukce ve Vašem objektu? Přemýšlíte o rekonstrukci střechy nebo o to, že byste si pořídili půdní vestavbu? Nebo se chystáte stavět rodinný dům a hledáte někoho, kdo by všechny stavební práce zvládnul na jedničku? V otázkách bychom mohli pokračovat – ve stavební firmě Zbyňka Nyče totiž zvládáme skutečně takřka jakoukoli práci v oblasti tesařství a stavebnictví, jakou si dokážete vybavit. Proč byste si ale pro realizaci svého projektu měli vybrat právě naši společnost?

  1. Dlouholeté zkušenosti.V oblasti stavebních prací se úspěšně pohybujeme už od roku 1991. Za sebou máme stovky rozmanitých zakázek: od rekonstrukcí střech, přes drobné stavební úpravy až po kompletní rekonstrukce kostelů. A své zkušenosti uplatníme i na Vašem projektu – s námi si tak můžete být jistí perfektním výsledkem, který s Vámi vydrží desítky let.
  2. Vysoká odbornost.V naší společnosti nečerpáme jen ze svých praktických zkušeností, ale i z odborných znalostí, které jsme během let nasbírali a které uplatňujeme třeba při práci na mykologických posudcích nebo při rekonstrukcích památkových objektů.
  3. Široká nabídka.Pokud se chystáte stavět, není nic, co bychom pro Vás nedokázali zařídit. S nabídkou, která sahá od běžných zednických prací až po vysoce odborné služby v oblasti ochrany dřeva uspokojíme i ty nejnáročnější z našich klientů.
  4. Znalost problematiky památkových staveb.Umíme citlivě a ve vysoké kvalitě opravit i historické stavby, včetně církevních objektů, na kterých jsme v minulých letech pracovali nejčastěji. I když nám ale nesvěříte zrovna památkově chráněný objekt, své zkušenosti z těchto vysoce náročných zakázek nám pomohou zajistit pro Vás to nejlepší, co se v oblasti stavebnictví dá sehnat.
  5. Osobní přístup.Snažíme se, aby od nás každý z našich klientů dostal služby na míru. Až se rozhodnete s námi navázat spolupráci, dáme si záležet na tom, abychom pečlivě vyslechli Vaše požadavky, navrhli Vám průběh spolupráce přesně podle Vašich potřeb a uměli i v průběhu prací zareagovat na všechny Vaše požadavky. Věříme, že Vám spolupráce s námi bude vyhovovat!